Nabízím mnoho různých služeb v oblasti textilu a oprav. Opravujeme a předěláváme oděvy, zároveň pro Vás můžeme ušít zcela nové oblečení dle Váších požadavků. Můžeme Vám nabídnout opravu halenek, triček, šatů, sukní, kalhot, kabátů a mnoho dalšího. Opravíme Vám oblečení tak, aby Vám sedlo dle Vaší postavy, změníme střih, či opravíme libovolné drobné i větší vady. Můžu Vám také ušít zcela nový kabát, šaty, sukni, blůzku atp.

Zakázkové šití

Chcete být originální? Nebo máte příliš konkrétní představu o Vašem novém kusu oděvu? Využijte zakázkového šití, kde si sami můžete zvolit střih i materiál a výsledek bude přesně podle Vašich představ! Proč složitě shánět v obchodech nové oblečení nebo přešívat staré kusy když tento problém můžeme jednoduše vyřešit za Vás?

Opravy a údržba oděvů

Potřebujete jakkoliv upravit nebo opravit nějaký kus z Vašeho šatníku? Napište mi a my Váš problém vyřeším. Provádíme úpravy a opravy oděvů z různých materiálu. Mezi nejčastější patří výměny zipů, zkracování délek, zužování sak a kabátů a řada dalších operací.

Malba na textil

Rádi byste si nechali vytvořit originální oděv s Vaši oblíbenou kresbou? Nabízím nejrůznější umělecké malby a kresby na libovolný textil dle Vašeho přání. 

Šicí stroje.

Používám moderní šicí stroje na specifické použití při zakázkové výrobě